W PEŁNI ZINTEGROWANE PROJEKTOWANIE, WYKONAWSTWO I DORADZTWO INWESTYCJI.

PROJEKTOWANIE

DORADZTWO

WYKONAWSTWO

ZARZĄDZANIE PROJEKTEM

WNĘTRZA

O NAS

TOBA Invest to firma zajmująca się projektowaniem, budową/realizacją i doradztwem w obszarze nieruchomości z siedzibą w Warszawie, świadcząca usługi i rozwiązania dla inwestorów, developerów jak również prywatnych klientów.

W Naszym obszarze działania leży kompleksowa realizacja inwestycji w obszarze komercyjnym, biurowym, handlowym oraz mieszkaniowym.

Nasz zespół tworzą fachowcy i pasjonaci. Trzon zespołu stanowią stali współpracownicy z bogatym dorobkiem i  doświadczeniem w branży. Każdy Nasz nowy projekt jest wyzwaniem i poszukiwaniem oraz możliwością stworzenia nowej wartości na styku oczekiwań inwestora i potrzeb człowieka a zarazem szerszego kontekstu, światopoglądu oraz kultury.

Posiadamy zespoły wyspecjalizowanych wykonawców z branży budowlanej, elektrycznej, sanitarnej oraz kierowników budowy, konstruktorów, inspektorów, rzeczoznawców. Również w zespole mamy grupę ekspertów od akustyki i oświetlenia pomocny podczas prac projektowych i wykonawczych.

WIELOBRANŻOWY ZESPÓŁ PROJEKTANTÓW

WIELOBRANŻOWY ZESPÓŁ WYKONAWCZY

MENEDŻEROWIE, KIEROWNICY, INSPEKTOROWIE

DOSTAWA ROZWIĄZAŃ, MATERIAŁOW, WYPOSAŻENIA

Na obecnej stronie prezentujemy tylko część wybranych projektów z Naszej perspektywy ciekawych i ważnych o których chcemy wspomnieć. Lista projektów i realizacji będzie sukcesywnie rozbudowywana.

error: Content is protected !!